Postovani doktore. Ja sam Enver iz Peci, moja majka ima frakture prsljena kicmenog tuba posedujem celu dijagnozu i uradjen CT (MRI) da li je moguce da se uradi cimentiranje u VMA posto nam je predlozio jedan ortoped lokalni, Molim vas posto je majka skoro postala nepokretna da mi pomognete najkraci put radi daljeg moguceg lecenje JOS JEDNOM PUNO HVALA

    Odgovoreno: 15. 06. 2008.
    • Poštovani,

      Cementiranje (perkutana vertebroplastika) se ne može uraditi na VMA jer je jedina ustanova koja se time bavi Institut za radiologiju Kliničkog centra Niš, dakle Institut kome ja rukovodim. Preporučio bih Vam da mi dostavite ili donesete CT i MR snimke bolesnice da potvrdimo indikaciju za intervenciju a zatim dogovorimo o terminu. Za izvodjenje je potreban overen uput za Klinički centar Niš ili troškove možete snositi sami.