Dobar dan. Moje ime je Marija Milivojevic. Mozda mi Vi mozete pomoci ili me upititi dalje.

    Naime zivim u Nemackoj sa sinom koji ima 21g. Droga je u pitanju. Uzeli smo uput ovde za lecenje, treba da vidimo kako i sta. Htela sam da Vas pitam, da li postoji ikakva mogucnost da Vi online sa njim popricate, terapije imate? Da vidimo sta stoji iza svega toga jer imam utisak da ima nesto sto ga mnogo tisti. Da proba neko jos da mu pomogne sa naseg govornog podrucja. Ne znam da li cete razumeti na sta sam mislila. On mi je rekao samo da zeli da se iscupa iz toga i to cemo ovde resavati ali da neko sa njim jos poprica...