Doktorka,cula sam sve preporuke za Vas..ja sam do sada promenila 3 lekara,i pijem Seroxat 11 godina,zbog okp,anksioznosti i F60.5...Da li je normalno da pijem toliko dugo lek,ne mogu bez mjega,strah me paralise.Imsm 39 god. Unapeed hvala

    Odgovoreno: 17. 10. 2023.
    • Poštovana,

      Ukoliko terapija nije efikasna, mora se korigovati. Pitanje je da li se Vaše stanje poboljšalo, koliko se poboljšalo, kako funkcionišete i na osnovu toga proceniti da li je potrebno korigovati terapiju. Ukoliko Vam lek odgovara, nekada se može piti i duže vreme. Opet, svaki slučaj jeste individualan i teško je reći nešto detaljnije bez pregleda.