Pozdrav, koliko je kbt uspesna kod lecenja anksioznosti i depresije? Ovaj problem imam vec par godina, osecam strah od svega, od buducnosti, od veze sa devojkom, od obaveza uopste, nemam volje, prazan sam, neispunjen, nije mi stalo ni do koga, niti bilo cega uopste. . . Bio sam kod psihijatra pre nekih 18 meseci, prepisao mi je rivotril i actapax, pio sam izvesno vreme, ali nije dalo nekog rezultata, pa sam prestao da pijem jer mi je samo stvaralo zavisnost. . Bio sam kod 2-3 psihologa, ali jedino sto sam primetio kod njih je nezainteresovanost. . Pomisljao sam i sebi da skratim zivot jer mi je tesko bas. . Ne bolujem od drugih bolesti, niko u porodici nije imao nekih psihickih poremecaja, ne pusim, ne drogiram se, volim da popijem ponekad sa drugarima. . Bavio sam se sportom nekad, obozavao fudbal, vise ne, ne znam sta mi se desava vise. . Ako neko moze da mi pomogne od vas, zeleo bih da zakazem seansu, i koliko kosta seasna?

    Odgovoreno: 18. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Možete zakazati seansu kod nas u dz " jedro", a cena je 3900, 00 din. Konkretno ja se bavim geštalt psihoterapijom koja je vrlo uspešna u rešavanju problema koje imate jer pored psihe uzima u obzir i čovekovo telo i posmatra čoveka kao nedeljivu celinu. Pretpostavljam da se kod vas radi o depresivnoj reakciji na neki stres, ali ne bi trebalo da trpite simptome koji vas u značajnoj meri ograničavaju i sputavaju u normalnom življenju. Veoma je važno da utvrdite šta je to što vi želite u svom životu za sebe. Pretpostavljam da to nije ovakav život kakav sada živite već ispunjen i sadržajan. Shvatite da ste vi odgovorni za ono što vam se dešava u životu pa u skladu sa tim preuzmite odgovornost i menjajte svoj život na bolje.

      aida zonjić
      psiholog