1. Ubrzane misli

    Pitanje broj: #155903

    Poštovani,

    Imam ubrzane misli koje skaču sa teme na temu bez mogućnosti zadržavanja na bilo koju temu. Ako pokušam da se zadržim svesno na temu nastaje blokada. Tada osećam prazninu u glavi i pogubljenost. To se odrazi na napetost u raznim delovima tela kao da ću da eksplodiram. Pogled se nekad ukoči. Osećaj kao da se sve iskrivljuje.

    Odgovoreno: 16. 02. 2018.
    • Poštovani,

      Podaci koje ste dali su nedovoljni da bi se moglo zaključiti "šta to moze da bude". Bilo bi dobro da se javite u našu ambulantu za rane intervencije u psihijatriji (klinika za psihijatriju kcs), a ako želite možete uraditi mali test na linku
      http://fakultet.Totalassessment.Net/td2/mila/exe.PhpRun&t=demjmbgep.Deltabfi10.Ssprodroma&g=male&l=sr&link=ssprodroma

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #155903

    • Poštovani, da li ste uspeli da prevaziđete problem i na koji način, pitam jer i moj suprug ima slične simptome?