1. Problemi spavanja

    Pitanje broj: #153011

    Poštovani,

    U zadnjih godinu dana imam problem da ranije odem na spavanje, jednostavno se mučim do kasno u noć da zaspim, ponekad ne zaspim uopšte, bez nekog razloga mi tada stalno lutaju crne misli, borim se sa tim duže vreme, ali ne rešavam se toga, stalno sam umorna i nervozna. Ponekad uzmem Bensedin od 5 ali to mi kratko pomogne. Molim Vas za odgovor

    Odgovoreno: 03. 08. 2017.
    • Poštovana,

      Mozete se javiti lekaru radi ispitivanje prirode poremećaja spavanja i sprovođenja odgovarajućeg lečenja.
      Na klinici za psihijatriju kcs u Beogradu, poremećajima spavanja se bavi Dr Slobodanka Pejović Nikolić, potrebno je da nabavite uput.