1. Problem sa feminiziranosti

    Pitanje broj: #157135

    Poštovani,

    Od rođenja imam problem sa feminiziranosti. Molim Vas koju terapiju da pijem, šta treba da uradim jer to mi jako smeta i predstavlja problem?

    Odgovoreno: 24. 06. 2018.
    • Poštovani,

      Ne postoji specificna terapija tj. lek za feminiziranost. Ukoliko imate napetost, sniženo samopouzdanje i teškoće u socijalnim kontaktima, to je dobar razlog da potrazite pomoć psihologa i kroz psihoterapiju poboljšate svoje psihičko stanje i efikasnost u oblastima koje su Vam važne.