1. Šta ako popijemo veću dozu bromazepama

    Pitanje broj: #152814

    Poštovani,

    Došlo je do nervoze, gde sam u takvom stanju popila 5 tableta Bromazepama od 3 ml. Da li je to ozbiljno, pošto osećam blag umor u mišićima, ili će to jednostavno proći?

    Hvala,

    Odgovoreno: 10. 07. 2017.
    • Poštovana,

      Ako je u pitanju samo Bromazepam, bez kombinovanja sa drugim lekovima ili psihoaktivnim sredstvima, proći ce. U svakom slučaju upotreba veće količine benzodiazepina u odnosu na dozu koja je propisana je alarm, zbog kog je važno da se u narednih nedelju-dve obratite za pomoć stručnjacima.

      Pozdrav,