1. Pogresna terapija kod depresije

    Pitanje broj: #152625

    Poštovanje,

    Da li neko, ko boluje od depresije, a na pogrešnoj je terapiji (na terapiji za psihoze), može da ima posledice? Kakve one mogu biti?

    Odgovoreno: 29. 06. 2017.
    • Poštovani,

      Antipsihotici se nekada daju kao dodatna terapija za pojedine oblike poremećaja raspoloženja. Postoji mnogo podvrsta poremećaja raspoloženja, a lekar najbolje procenjuje o cemu se radi, stručno i odgovorno.
      Slobodno razgovarajte sa Vašim lekarom o dijagozi, kao i o očekivanjima od lekova koje Vam je propisao.