1. Optuživanje nekog za krađu

    Pitanje broj: #157419

    Poštovani,

    Obraćam se sa jednim problemom koji se dešava kod moje majke. Majka je rođena 1952., imala je moždani udar pre 14 godina. Problem koji ona ima je u tome što joj uvek nešto nestaje iz kuće i to optužuje samo jednu osobu i to traje već desetak godina, samo pre nije toliko dolazilo do izražaja, a sad već je to nemoguće slušati.

    Odgovoreno: 24. 06. 2018.
    • Poštovani,

      Pretpostavljam da su žalbe neosnovane. Ukoliko jesu, radi se o iracionalnim uverenjima i to je moguće korigovati terapijom, s tim da je neophodno detaljno ispitati Vašu majku od strane psihijatra ili neuropsihijatra, a zatim odlučiti o terapiji.