1. Kako ostaviti lek Bipodis?

    Pitanje broj: #152012

    Poštovani,

    Kako da ostavim lek Bipodis, pošto mi izaziva nuspojave?

    Hvala unapred

    Odgovoreno: 17. 06. 2017.
    • Poštovani,

      Lek Bipodis ste sigurno dobili od lekara specijaliste, radi kontrole pojedinih simptoma.
      Prekid uzimanja terapije bez dogovora sa lekarom mogao bi da Vam naškodi. Neprijatni simptomi poremećaja mogu da se vrate, stanje može da se iskomplikuje.
      Najbolje je da saopštite Vašem lekaru koje neželjene pojave imate, nakon čega će on potražiti rešenje i prilagoditi terapiju.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #152012

    • Postovani mojoj unuki subustanovilo dijagnozu u 15 godini zivota Aspergerov sindrom, visokofunkcionalni autizam. Ona je zavrsila redovno osnovnu sa odlicnim uspehom, predstavljala njenu skolu sa engleskim jezikom, sve prijemne i upis u i u umetnicku skolu prosla sa najvisim brojem bodova, sad na tromesecju je vrlodobra srednja umetnicka u Beogradu.ovaj lek bipodis od 5 mg pije svako vece vec puna 4 meseca, i od njega moze da zaspi svuda, umori je, kaze na snage, nema volje, dali taj lek moze tinjejdzer od 15 godina da pije bez prestanka 6 meseci i kako ce se uopste posle odvici od njega I jel je moguce da dete sa takvom dijagnozom zivi samostalno oi redja odlicne rezultate.ja sam počela da sumnjam u dijagnozu. Jel ona je od petog razreda zlostavljana u osnovnoj od skolske drugarice a nije imala podrsku od roditelja, i smatram da je ona u depresiji, a ne autisticno dete.i dali bipodis moze da pomogne ako je ona depresivna? Pozdrav i hvala unapred.