1. Pokušavam da prestanem sa upotrebom ksalola, ali ne ide

    Pitanje broj: #38084

    Duže od godinu dana sam koristila tablete za smirenje ksalol. Sada sam pokušala da prestanem sa upotrebom, ali ne ide. Strašno sam nervozna, jednostavno ne funkcionišem bez tableta. Kako da se odviknem, šta da koristim? Užasno se osećam!

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Morate  smanjivati postepeno tablete i po potrebi dobiti odgovarajući lek. Najbolje bi bilo da se, u mestu u kome živite, obratite lekaru koji se bavi tom problematikom i što pre započnete sa odvikavanjem. Rado bih Vam pomogla na ovaj način više, ali je to prosto nemoguće.