1. Ne osećam ništa tokom seksualnog odnosa

    Pitanje broj: #13629

    Imam 20 godina i imam aktivan seksualni život. Moj problem je u tome što ne osećam ništa tokom seksualnog odnosa, od prvog dana, čak i kada predigra traje duže, ništa ne pomaže.

    U čemu je problem ?

    Odgovoreno: 29. 10. 2008.
    • Poštovana,

      Nemam dovoljno podataka da bi Vam dala siguran i adekvatan odgovor. Možda bi ipak trebalo da se obratite stručnom licu, koji ce Vam pomoći. Da li je to odnos sa voljenom osobom, gde se odvija i mnogo čega drugog može da bude bitno kada je vas problem u pitanju.

Komentari na pitanje: #13629

    • Zdravo. Imam ženu koja ima 38 godina, imamo dvoje dece od 21 i 19 godina. U braku smo već 22 godine. Pre 3 godine je počelo sve, žena nije imala osećaj i bolove je imala, ali je ćutala, pre možda 3 meseca mi je rekla da je boli i nista ne oseća i da ne želi sex više. Kaže ako ne prihvatim da možemo da se rastavimo ili da idem kod druge devojke da se zadovoljim. Kaže da me razume da je meni potrebno da imam odnose, ali ja neću da je varam, ja je volim, dugo smo u vezu, a i imamo decu. Pokušavam da nađem način da joj pomognem,  da li postoji nešto što bi moglo da se uradi povodom ovog što sam rekao. Hvala unapred.