1. Tri godine primam haldol depo, da li sam postala zavisna?

    Pitanje broj: #59411

    Već 3 godine primam svakih 28 dana haldol depo 50mg u obliku ampule, zbog simptoma nesanice i neodređenog straha. Odavno nemam nikakvih simptoma pa me interesuje da li mogu isključiti injekciju ili sam postala ovisna o njoj? Koliko se uopšte dugo ova injekcija treba primati i hoće li mi se vratiti simptomi nakon prestanka primanja terapije? Imam česte i jake glavobolje a početak svega ovoga je bio stresni događaj, bivši momak do kojeg mi je bilo jako stalo, se oženio.

    Odgovoreno: 20. 04. 2010.

Komentari na pitanje: #59411

    • Postovani molim Vas za pomoc imam dobru prijateljicu pije haloperidol tablete 4mg zbog jakih tikova unazad 5g medjutim sada ima jaku zelju za trudnocu pa nas zanima postoji li sansa da se konzumiraju u trudnoci, koje su prednosti njih da ih trosi i dalje ili mora prestati ocistiti organizam pa onda raditi na trudnoci ili ne smije nikako razmišljati o tome? molim pomozite nam

    • Dali inekcija haldon depon ima pizitivna iskustva o izlecenju I efikasnosti kod osoba sa simptompima bolesti kojima je namenjena?hvala unapred

    • Ne boli te glava od haldol depoa! !!!!!!!! Vec od neceg drugog sto ti smeta i indikuje bol u glavi.