Postovane doktorke vec zadnjih 10godina pijem 2*0. 25ksalol i propranolol2*1/2 pila sam i maproptilin pre 4godine i kad mi je bilo bolj to mi je doktorka ukinula medutim zadnjih par meseci javljju se stari simptomi znojenje slab san nervoza itd pa mi je moja doktorka uvela lek sidata i vuling kapsule molim vas da mi objasnite sadrzaj ovih lekova unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 22. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Sidata je antidepresiv cije je osnovno ime sertralin, antidepresiv je u osnovi. Pomenute kapsule su lek protov nesanice, nema ga u srbiji. Nastavite sa terapijom i imajte poverenja u doktora jer to je veoma bitan momenat u izlecenju

      dr d. Krasic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #61613

    • Molim vas recite mi kakav je lek sidata, i ne izaziva li zavisnost.