Postovani, mozete li mi reci da li bih mogla da koristi persen? Pre dve godine imala sam jake vrtoglavice i mucnine, uradila sam sve analize i jedino mi je bio povecan hormon prolaktin, i lekari su mi rekli da je sve to od stresa jer sam izgubila posao. Od tad imam strah da negde idem sama, sada pijem seroxat po preporuci psihijatra, ali i dalje osecam napetos, nervozu, znojim se, drhtim kad treba negde da podjem. Uskoro treba da pocnem da ponovo radim i neznam kako da se izborim sa tim. Unapred vam hvala na odgovoru. Srdacan pozdrav, marija nis

    Odgovoreno: 09. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Prolaktin moze biti povisen iz vise razloga. Ne zanam koliko imate godina i da li ste zavrsili dijagnostiku u odnosu na prolaktin. U svakom slucaju nije dovoljan samo lek, vec i psihoterapija. Sobzirom da ste iz nisa mozete mi se javiti da se dogovorimo.

      dr d. Krasic