Poštovani/a, možete li mi uputiti savet koji se tiče pozitivnih/negativnih efekata zajedničke primene antidepresiva (konkretno, u mom slučaju flunirin) i uzimanja čaja od kantariona, koji, kako sam čula, ima pozitivno dejstvo pri lečenju anksioznosti, strahova i opsesivno-kompulzivnih poremećaja? Hvala unapred, sanja

    Odgovoreno: 08. 05. 2010.
    • Poštovana,
      O ovome vam mogu reci onoliko koliko i vi mozete procitati na internetu, ukoliko uopste postoji takva kombinacija. U principu, moje misljenje o tome, je da se cajevi uvek mogu pridruziti i da nemaju tezinu leka, tako da verovatno kombinacija dolazi u obzir

      dr d. Krasic