Moj sin ima 31 g. Ima emocionalnu krizu. Od 2003 g. Pio je haldol 1 1 0 lorazepam a a pola trixifen 1 1 2 akineton 1 0 0 prije 5 mjeseci pije risar 1 0 1 lorazepam 1 1 1 juce je dobio jer smo bili u bg na kontrolu metoten 1 0 1 sto da vam kazem kako je on a kako je nama. Da li ima sto novije da li moj sin moze da se skine sa tableta. Sve bih pitala ali mi ne dolazi nista trenutno. Hvala u naprijed na odgovoru. Ako ne odgovorite razumjecu.

    Odgovoreno: 06. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Psihicko stanje ne mogu proceniti ovim putem da bih vam govorila o prognozi bolesti. Iz grupe lekova koje pije vas sin, postoji niz lekova, a lekar procenjuje na osnovu klinicke slike koji bi lek bio odgovarajuci, takodje kada ce prestati i da li je moguce obustaviti lek

      dr d. Krasic