Zdravo htela bi da vam se obratim imam cerkicu od tri ipo godine i dobila sam posleporodjajnu depresiju od samog pocetka plakala sam nisam smela da je presvucem znaci nista oko nje. . . Kontrolisala sam sve moguce i sve je u redu a sada sta mi se desava nemam volje ni za nju ni za sebe. Place mi seimam osecaj da cu da napravim nesto sebi ili njoj isla sam kod psihijatra i sta nisam probala ali nikom nisam rekla pravu istinu pijem tablete antidepresive ali nepomazu mi sta da radim a da bi nekom rekla pravu istinu mislice da sam luda i uzece mi dete koje volim kao zenicu oka svoga sta da radim pomozite mi kako da budem srecna maja to je sto najvise zelim na svetu. . . . . Uplakana majka

    Odgovoreno: 04. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Morate reci sve lekaru upravo radi odabira antidepresiva, a takodje smatram da lekovi bez psihoterapije obicno ne mogu dovesti do poboljsanja. Postporodjajne depresije su prolazne, i bice u redu, samo se nastavite sa terapijom koliko treba

      dr d. Krasic