Postovani, moj sin je usao u cetvrtu deceniju zivota. I pored najbolje volje i brižne nege roditelja odao se bolestima zavisnosti. Pre nekoliko godina se lečio od zavisnosti od heroina i to je rekao bih imalo rezultat. Međutim, posle izvesnog vremena, posle dosta životnih razočarenja (uopšte ga ne opravdavam, ali je tako!) počeo je da uzima trodon. Uzima celu tablu na dva do tri dana. Molim vas, dajte mi preporuku za neku vrstu terapije. Puno vam hvala na bilo kakvoj pomoći. S poštovanjem, dp

    Odgovoreno: 27. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Jedina moja pomoc ovim putem je savet odlaska lekaru koji se upravo bavi lecenjem bolesti zavisnosti, jer upotreba trodona je samo ponovna instanca ka vracanju na heroin, odnosno njegova privremena zamena. Lecenje u specijalizovanim ustanovama postoji u beogradu, nisu, kragujevcu, novom sadu

      dr d. Krasic