Vec 6 god. Kako imam sledece simptome; strah, paniku nedostatak volje, lose u glavi, koncentracija na minimum! Terapija je sledeca: amizol 10 mg ujutru i rivotril 2+0. 5! I dalje osecam iste simptome, molim vas pomozite mi! Imam jos jedno pitanje dali pored ove bolesti smeti ostati u drugom stanju? Jos da napomenem da imam jos i ubrzan rad srca! Molim vas pomozite mi! Unapred zahvalna jasmina

    Odgovoreno: 18. 04. 2010.
    • Poštovana,
      Doza amiizola je mala i nedovoljna, neophodno je povecati. Zbog ubrzanog rada srca najpre treba uraditi ekg, a potom mozete krenuti sa t. Propranolola, ako ekg to dozvoljava. Posavetujte se sa kardiologom i korigujte terapiju od strane psihijatra

      dr d. Krasic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #59231

    • Pozdrav- i ja sam imao takve siptome ali hvala bogu vec godinu dana se super osjecam imao sam paniku srce mi je brzo radilo nervoza strah me je bilo i kad se sa nekom svadjam uhva ti me panika isao sam kod doktora svaki mjesec dana uvjek me nesto gusilo skako sam u snu i to je sve islo tako 8 godina dok me zena nije nagovorila da odem psihijatru i on je ustanovio da imam pdsp sta je to ni sam neznam ali je rekao da je moguce da sam doziveo neki sok i dao mi je tablete koje sam pio 9 mjeseci i evo vec 10 mjeseci bez tableta i super se osjecan tablete su fluoxetin 20mg svaki dan jednu ali u tim tabletama pise da djeluju nako 2 do 3 nedjelje i to je tacno zato dok sam ih pio prve dvije nedjelje isto sam se osjeco nakon 2 nedjelje vec sam se osjecao super mo ti je prijedlog da odes psihajtru