Zdravo,
    drago mi je da ovaj sajt postoji i da mozemo i putem ovoga pitati za savet i pomoc. Naime radi se o mojoj majci koja je starosti oko 61 godinu i stanuje sama. Problem je u tome sto je ista u poslednjih 2 godine pocela da umislja kako joj komsije nanose stetu, upropascavaju joj roletne, bravu na vratima, katanac na podrumu i dr. Postaje agresivna i stalno napada komsije, svadja se sa istima a oni zbog postovanja mene to trpe, ali dokle ce? Slabo izlazi iz kuce jer, , cuva, , bravu da joj nediraju, itd, sta raditi i kome se obratiti za pomoc i savet, veliki pozdrav od dejana!!!

    Odgovoreno: 21. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Vasoj majci je neophodno lecenje psihijatra i specificna terapija antipsihoticima. Lekovima se moze ovo stanje drzati pod kontrolom. Morate je odvesti lekaru na bilo koji nacin

      dr d. Krasic