Korisnik sam kokaina, spida i extazija 6-7 godina. Mislim da imam ozbiljnih psihickih problema. Kad saam na drogama nekad sam agresivan, boli me za sve i svakog itd. Kad nisam imam neke paranoje tipa da se okrecem a sam sam u stanu, ako mi nisu spustene roletne tripujem da me gledaju komsije itd. Svedstan sam da mi je psiha malo ono. . . Sto zbog droga sto zbog nekih stvari i hteo bih da odem kod psihologa ili psihijatra? To mi nije bas jasno. Recite mi posto cu biti iskren prema psihijatru da li je psihijatar duzan da kaze policiji ako mu ja ispricam za droge i recimo jos neke stvari koje recimo zanimaju njih. Pozdrav!

    Odgovoreno: 20. 03. 2010.
    • Poštovani,
      Ne, nije, lkarska tajna je obavezni deo u radu lekara. Ali, mislim da je bitnije vase lecenje nego razmisljanje na takav nacin! Ukoliko to ne uradite imacete uskoro probleme i sa policijom i obelodavanjem onoga sto ne zelite

      dr d. Krasic