Molim vas, da li mozete da mi date savet u vezi sa mojim stanjem, koje se naglo promenilo, to sam osetila pre nekoliko meseci. Kratko o meni: udata sam imam dvoje dece (sest god. I dve god.) , student sam, imam izrazajne promene raspolozenja, koje tesko kontrolisem, nemam potrebu za snom u vecernjim casovima, cesto sam zabrinuta, potistena, osecam gusenje u predelu vrata i bolove u telu, cesto imam zelju da placem, to mi olaksava, dosta volim da sam sama, inace gubim volju za komunikacijom, koncetracija mi opada, moje misli su dosta negativne, pune straha, kao i stav prema bilo cemu. Uvek sam bila puna energije i zivota, sada ne mogu da se prepoznam po tome! Unapred zahvalna nikolina

    Odgovoreno: 17. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Smatram da vam je potreban ragovor sa strucnim licem i dobra procena sta dalje. Kad imate bol u stomaku, ili nozi, potrazite pomoc gastroenetrologa i reumatologa, a kad boli dusa ne znamo sta cemo jer ona nije organ koji se pipa i vidi! Ne bezite od toga, nije sramota i normalno je da ponekad posustanemo i ne mozemo dalje i potrazimo pomoc, sto ne znaci da smo 'ludi' i bolesni

      dr d. Krasic