A li mi neko moze pomoci? Vec dugi niz godina pijem bromazepam od 3mg i to ujutru i uvece, imala sam stresne situacije u zivotu tako da ne mogu bez ovog leka. Sada imam 32 godine, udata sam, normalno funkcionisem, radim i htela bih kao i svaka zena da postanem majka ali plasim se zbog leka koji pijem. Da li neko ima iskustva u vezi sa tim? Mnogo bi mi pomogli, jer sam u ocajnom stanju-plasim se da zatrudnim. Molim vas pomozite!!!

    Odgovoreno: 16. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Zavisnost od leka i odvikavanje od njega podrazumeva prestanak unosenja istog i uy naravno pomoc psihijatra i upotrebu odredjenih intervencija. Ono sto je najvaznije, a to je motivacija da prestanete sa lekom, a jace od one koji imate ne moze postojati

      dr d. Krasic