Poštovana, pre 14 godina naš mlađi sin, tada novorođenče ležao je u bolnici dok su se lekari borili za njegov život. Tokom tih desetak dana neprekidno sam plakala. Fizički sam se brzo oporavila, ali od tada ne umem da zaplačem. Po prirodi sam empatična i posao mi je takav da se srećem često sa ljudskom patnjom. Čini mi se da bih mnoge stvari lakše podnela kada bih mogla da se isplačem. Molim vas da li mogu sama da se izborim sa tim i kako, ili mi je potrebna stručna pomoć? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 11. 03. 2010.
    • Poštovana,
      Ne moga vam reci sta je bolje za vas, ali ukoliko je problem tu i vi ne umete da ga razresite razmislite kako mozete i sa kim mozete. Ne bezite od strucne pomoci, jer ce to biti najbrze i za vas najdelotvornije

      dr d. Krasic