Doktore, interesuje me sledece. Posto ovde govorimo o depresiji, zelim da vas pitam nesto vezano za mog oca. Veoma inteligentan covek, takodje doktor cini mi se da je upao u teski oblik depresije. U pocetku smo mislili da je nesto bolestan, medjutim mama se konsultovala i sa psihijatrima, i radi se o depresiji. Problem je da iako je depresija utvrdjena, on odbija lekove kao i odlazak u bolnicu. Po ceo dan lezi, odbija da jede, i ima promukao glas. Ako mozete da kazete sta treba konkretno da se uradi, i trazim vas savet? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 06. 03. 2010.

Komentari na pitanje: #55266

    • U kojoj apoteci u Novom Sadu moze da se pronadje obuca goodwilovim za kicmu?