Postovani, imam veliki problem, zivim u aleksincu gde i nema psihijatrijske ustanove vec u nisu aoni nas ne primaju zbog drugog grada ili vec sta, to neznam. Pre 3 godina lecen sam od depresije od strane doktora pavla kastela i dijagnoza je bila < depresija sa anksioznoscu i agresivnim praznjenjem<. Postovani doktor mi je prepisao zoloft, #pta bromazepam od 3mg i 2 puta b-kompleks vitamine. Od toga sam video velike muke, medjutim doslo je i do poboljsanja. Pa cak smatram i izlecenja. Zoloft sam pio skoro 2 godine kada sam prekinuo sa njim nije vise bilo pocetnih problema, tu su bile i panicne fobije. Pitanje> kako da se izlecim od zavisnosti bromazepama, nisam bio na kontrole, tako da me je sada i sramota. I dalje pijem isto 3 x 3 mg. I odlicno se osecam medjutim ako preskocim termin odmah sam nervozan. Interesantno je to sto nemam potrebu ni za povecanjem doze. Nadam se da ste razumeli, dali postoji neki lek koji leci zavisnost od broma zepama ili neka terapija, ili kome da se obratim jer od svih lekova samo je on ostaocak ne utice nni na moje motorne aktivnosti posto sam vozac. Sigurno od dugog uzimanja <. Vise od dve godine. Unapred hvala,. . . Objavite na sajtu

    Odgovoreno: 22. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Svaka zavisnost u svom lecenju podrazumeva najpre motivaciju za izlecenjem, a potom niy postupaka koji se preduzimaju od strane lekara i pacijenta. Mozete se javiti, ja radim u nisu, pa se mozemo krenuti sa odvikavanjem. Tel0641622806

      dr d. Krasic