Imam 20 god pijem 2 meseca flunisan 20 mg ujutru. I ne osecam neka znatnija poboljsanja pa mi je danas povecala na 30 mg 20 ujutru i 10 popodne. Dali tih 10 mg moze znatnije da popravi raspolozenje? Osecam da mi je malo bolje ali opet je to daleko kako sam bio raspolozen pre par godina. Nemam strahove jednostavno sam bezvoljan ne uzivam u stvarima kao pre. Pozdrav

    Odgovoreno: 06. 02. 2010.

Komentari na pitanje: #52282

    • I ja sam to pila nekoliko meseci, ali ništa nije bolje. Čitala sam pre godinu dana da flunisan uopšte i nema neko dejstvo, i da se u zapadnim zemljama izbacio iz upotrebe. Mislim da je ipak sve u glavi i da treba lečiti uzrok, a ne posledicu. Nije na odmet neka psihoterapija, ako uopšte ima zainteresovanih lekara da to zapravo odrade, a ne da napišu recept, kao na pijaci.