Ja neznam da li sam na pravom mestu ali molim vas da mi pomognete. Imam 31 godinu i do pre cetiri godine nisam imala nikakvih zdravstvenih problema, tada sam se porodila i doslo je do poremecaja stitne zlezde. To je donelo velike promene u moj zivot pila sam lekove godinu ipo dana i hormoni su mi uredu, medjutim u moj organizam uvukao se strah ali nekako cudno. Da idem na posao nemam problema sve obavljam po kuci ali kad treba da izadjem u grad u zezanje sa prijateljima ili kad treba da odem kod rodjaka ili prijatelja mene uhvati neka panika nervoza ni sama ne znam zasto cak sam svesna da ne koristim kvalitetno ovaj zivot volela bi to da promenim ali ne znam kako. Molim vas da me posavetujete. Hvala!

    Odgovoreno: 01. 02. 2010.
    • Poštovana,
      Morate razgovarati sa strucnim licem i naci objasnjenje za osecanje koje vas imobilise i cini sve manje kvalitetnim vas zivot. To je potrebno uraditi sto pre, jer vremenom cete praviti sve vecu socijalnu distancu i vecu otudjenost

      dr d. Krasic