Ej imamo jednu molbu za vas, interesuje me dijagnoza psihijatrisko obolenje sifra f-41. 2. !!!! Sve opsirno o toj bolesti da mi objasnite hitno. . . . . . Hvala u nepred. .

    Odgovoreno: 18. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Radi se o dijagnozi koja sadrzi anksioznost i depresiju u simptomatologiji, a da pri tome nijedno od tih simptoma nije toliko izrazen da bi definisao dijagnozu sam za sebe. Prisutni su simptomi tremora, lupanja srca, znojenja. . . . Cesto se javlja problematika sifrirana ovom sifrom! Ne brinite, hitnost u bilo kojoj situaciji vam moze pogorsati stanje kje imate, zato se opustite i ne zurite!

      dr d. Krasic