Postovani, imam 2 pitanja: 1) 2 nedelje unazad u popodnevnim casovima u trajanju oko 2 sata me boli nesto na levoj strani stomaka malcice nize od pupka? 2) imam bolove u prstima ruke takodje oko 2 nedelje unazad koji se jave na tren, kao kad nesto prodje kroz prst, zacne. Da li ovo pod 2) moze imati veze sa zubom jer sam imala otok na zubu, odnosno proces? Popila sam zbog toga 2 kutije pentrexila i jednu kutiju sinacilina. Pa da li mozda taj bol u stomaku ima veze sa tim? Odnosno sta moze biti u pitanju? Hvala!

    Odgovoreno: 27. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ne mogu znati na ovaj nacin o cemu se radi, ali ukoliko vas to muci i ne prestaje odite na pregled gastroenterologu, uradite laboratoriju. Bol u ruci je neuralgicne prirode i verovatno prolaznog karaktera. Kad uradite lab. I preglede bice jasnije o cemu se radi.

      dr d. Krasic