Postovani, vec odavno mi se desava da sam puna nekog straha kada trebam da izadjem ili odem negde, imam utisak kao da svoje telo ne mogu da iskontrolisem u smislu ne vrtimi se u glavi ali osecam neku nesigurnost. Puls mi je ubrzan oko 100-122 otkucaja kada nesto radim. S obzirom da ja stalno razmisljam o tome sve mi je gore i gore. Imam krivu kicmu, skoliozu, a i fizicka aktivnost mi je na minimumu. Sta mi je ciniti

    Odgovoreno: 14. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Naipre prekontrolisite laboratoriju, potom obavite kardioloski pregled. Javite se i psihijatru, pogotovu ukoliko su vam sve analize dobre, jer ce se problem onda svesti na psihogeno nastajanje.

      dr d. Krasic