Doktore pomagajte, svaki dan imam neke napade ja bih reko psihicke, stalno binem za svoje zdravlje, ali sam sada poceo to da radim u abnormnim granicama. . . Merim puls na svakih 5 min, i cim me nesto zigne ja mislim na najgore i tako se opterecujem. . . . . Inace nemam problema sa ponasanjem i normalno funkcionisem. . . Sta da radim? Da li postoji neka prirodna medicina za smirivanje??? Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Najpre uradite kompletnu laboratoriju i uradite kardiolosku laboratoriju, a potom kada budete sigurni da je to u redu poraygovarajte sa psihijatrom koji ce imati dalju mogucnost za rad. Sto se tice prirodne medicine, kako kazete, prepustite to lekaru kome se budete obratili, jer u svakom slucaju resenje uvek postoji!

      dr d. Krasic