Postovani dr. Pre oko godinu dana doziveo sam u toku radnog vremena neku vrstu napada gde mi je posle 3 ili 4 dana pronadjen secer u krvi koji je iznisio od 16 do 18. Posto je moja zena medicinski radnik obavio sam sve mogice analize i na kraju sam zavrsio kod psihijatra sa sifrom f 41 i 45. Od terapije pio sam zoloft i rivotril mada mi je neko vreme bilo ok sada ponovo dobijam napade bol u grudima, crne misli, ne mogu da idem na posao itd. Pa bih vas zamolio za misljenje o nekoj drugoj terapiji ili sta vec. . Unapred zahvalan milan

    Odgovoreno: 19. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Ako ste zeleli da pomoc oko druge medikamentozne terapije, tesko da vam je na ovaj nacin mogu adekvatno dati! Ali sam sigurna da bi psihoterapija uz medikamente ili ne, dala dobre rezultate.

      dr d. Krasic