Postovani, vec dvije godine sam anksiozna i uzimam svako jutro bromazepame, medjutim oni me samo smiruju i ne pomazu mi. Doktor mi je preporucio xanax u vrlo malim dozama o, 25 mg pola ujutro pola uvece. , pa vas ppitam posto ne mogu da izdzim smijem li sa njim tj xanaxom po malo bromazepama da pijem, tj kako ide ta kombinacija? Hvala vam.

    Odgovoreno: 18. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Moram vam reci da nisam pristalica ove terapije, to jest terapije sa anksioliticima. Rezultati su kratkotrajni, ne dovode do lecenja, a dovode do yavisnosti koji bi bio novi problem. Pre svega preporucujem psihoterapiju.

      dr d. Krasic