Poštovani, imam strah od vožnje liftom, avionom, brodom i uopšte svim vrstama prevoza u kojima sam " bespomoćna. " trudim se da se izborim, ulazim u lift, doduše samo u društvu, ali srce počne jako da mi lupa i smiri se tek par minuta po izlasku. Avionom se još nikad nisam vozila ali na samu pomisao da mi predstoji jedno putovanje u aprilu, uznemirim se i hoće srce da mi iskoči. Da li postoji neki način da to sama prevaziđem ili da potražim pomoć? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 27. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Naravno da mozete da prevazidjete strah. Morate se obratiti psihijatru i do polaska razresiti sa strahovima
      . Zbog njih se lisavate mnogih lepih situacija u zivotu i gubite na kvalitetu zivota

      dr d. Krasic