Postovani, dg. F41. 9 ksalol tablete o. 25mg 1pp+o+1lecim se mesec dana, citajuci o aksioznosti nemam sve simptome o nekim strasnim dogadjajima lupnja srca i znojenje dlanova sem glavobolja sto dolazi do izrazaja gore na glavi popreko i nazad na glavi u vidu nekog pritiska, na licu mi se pojavio otok. Ne osporavam dijagnozu i nacin lecenja, dali ima neki drugciji nacin lecenja u vidu nekog leka sto bi otklonio ovu neugodnu glavobolju, sto mi predstavlja problem. Pitanje za draganu krasic.

    Odgovoreno: 15. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Potrebno je da uradite eeg snimanje glave i uradite opstu laboratoriju. Pregled vida, sinusa, ginekologa. . . Sa dobrom dijagnostikom i otklanjenjem sumnje u druge uzroke, mozemo misliti da je glavobolja uzrokovana anksioznoscu i napetoscu. Lecenje je shodno nalazu!

      dr d. Krasic