Poštovani, kakvo je dejstvo leka metoten? Bolujem o okp unazad godinu dana, pijem zoloft 2+1+0, ksalol 0+0+1 od 0, 25 mg i rivotril od 2mg 0+0+1/4. Tegobe su mi najizraženije uveče pa mi je lekarka uvela metoten 0+0+1 od 1mg, a od njega mi se odmah spava te uveče ne mogu da učim ni čitam!

    Odgovoreno: 07. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #44581

    • Imam jedno pitanje, moj rodjak ima terapiju i uzima metoten 1mg, 2x2 dnevno. Pa me zanima da li moze da mu se ovaj lek daje u hranu, jer odbija da prima terapiju? Unapred hvala.