Koji se simptomi mogu javiti po prestanku uzimanja seroxata? Pila sam seroxat 20mg godinu dana (1x20mg) . Ima tacno 7 dana od potpunog prekidanja uzimanja ovog leka (lek je ukidan postepeno, po dogovoru sa doktorom) . Sada su prisutne blage mucnine, i neki osecaji "trnjenja u telu", mala prisutnost straha (starog simptoma) , nekakva slabost organizma. . . . .

    Odgovoreno: 31. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Da, nakon prestanka uzimanja seroxata mogu se javiti navedeni simptomi, sto naravno ne znaci da se treba vratiti njemu. Budite strpljivi, uzmite b6 vitamin ili kompleks vitamina b. Neko vreme

      dr d. Krasic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #44009