Postovani imam dijagnozu f32, pijem zoloft ali mi nesto ne pomaze, da li se sa njega moze preci na drugi ad odmah ili posle par dana? I, da li je flunirin slabiji lek od zolofta? Hvala!

    Odgovoreno: 10. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Radi se o dobrom leku, i mozete povecati dozu leka ukoliko nemate jos uvek poboljsanje. Ukoliko i tada nemate poboljsanje, dogovorite se sa vasim psihijatrom oko promene leka i na koji nacin. Takodje, znajte da ne ocekujete sve od leka, psihoiterapija je najznacajnija u lecenju

      dr d. Krasic