Hitno bi trebala odgovaor na moje pitanje! Uzimala sam sulpirid od 50 mg 1 put na dan. Prestala san ga koristiti prije 2 tjedna kada mi se stanje pogorsalo, pocele su opet mucnine. Sada sam opet uvela sulpirid, al me zanima dali bez konzultiranja sa psihijatricom mogu sulpirid pojacati na 2 puta dnevno. Unaprijed vam zahvaljujem!

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.
    • Poštovana,
      U8 principu mozete, ali nhe vidim razlog zasto bey konsultacije sa svojim lekarom iskljucite lek pa ga onda udvostrucujete? Lekar uvek ima neku sugestiju koja ce vam dobro doci i boljitak nije vezan samo za lek!

      dr d. Krasic