Poštovani dr krasiću, hvala vam na odgovoru. Moj suprug je dosta smiren čovek sem kad je premoren. Tada najviše greši, postaje nervozan, veoma lako plane. Svestan je tih grešaka, mada on tvrdi da to čini samo kad je iscrpljen, ponekad oseti i blagu vrtoglavicu i najbolje se oseća kad malo odspava! Da li možete da mi kažete o čemu se radi? Zahvalna, ljiljana.

    Odgovoreno: 25. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko je svestan svog ponasanja, sto znaci da ima uvid, moguca je i korekcija takvih ispada, ili kao njihovu preventivu u prepoznatim stanjima, najbolje je da popije nesto od lekova za smirenje i odspava

      dr d. Krasic