Postovani, ja sam pusac vec deset godina, zelela bih da konacno prestanem, a mislim da necu moci bez nekog pomocnog sredstva, iako znam da je volja najbtnija. Da li je sigurno uzimati tabex, sopharma? Ziban mi je previse skup. . .

    Odgovoreno: 23. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Nije mi poznato i nemam iskustva sa tabexom. Sto se tice zibana ima onih koji su uspeli sa njim, a i onih drugih. Najvaznije da odlucite i znate zasto to zelite da uradite! Motivacija pre svega!

      dr d. Krasic