Od pre neki dan sam pocela da stahujem da mi stlno nesto fali non stop zagledam da mi ne plave prsti kako mozda bolujem od strasne bolesti i to sve od kada mi je deda preminuo od te bolesti molim vas odgovorite mi sto pre. Mada sam ja imala slicne probleme pre sedamgodina kada sam imala u trudnoci penicilinski sok i hvala bogu prof. Ravanic me je tada lecio i uspesno je bilo a sada opet.

    Odgovoreno: 23. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da ne biste sebe iscrpljivali bez osnove, podvrgnite se ispitivanjima i imajte pokrice za onoga ko vam bude govorio o vasem zdravlju ili bolesti! Ne ustezite se, skratite vreme napetosti i predvidjanja!

      dr d. Krasic