Kazite mi nesto o dijagnozi f61, f63 i f69

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ove dijagnoze se odnose na porenecaj licnosti u smislu poremcaja ponasanja kod odraslih, mesovitog karaktera, poremecaje navika i impulsa, koji nemaju racionalnu motivaciju vec stete i sopstvenim interesima i interesima drugih ljudi.

      dr d. Krasic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #39447

    • Mislim da ovakav odgovor ne koristi mnogo pacijentu koji inace tesko shvataju medicinske termine, tako da bih kao lekar dala sugestiju u cilju obostranog zadovoljstva. Medju prvim stvarima etike u medicini jeste prilagoditi objasnjenje lajku kako bi razumeo o cemu pricamo, a ne mnostvom pojmova dosta nepoznatih objasnjavati medicinski problem. Izvinjavam se unapred, nije nista licno, vec komentar za opsti boljitak.