Unazad par meseci a mozda i gidina stah veliki nosim u sebi kao da me neko prati cujem kao da me neko zove plasim se da ostanem sama u kuci uvek neko mora da je samnom to traje neko vreme prodje pa opet sve istp. Volela bi da mogu snekim lekarom da se konsultujem inace sam majka troje dece i nebi zelela da moja deca pate zbog mog stanja. Molim za odgovor. Gde i kome mogu da se obrati sto je brze moguce. Hvala.

    Odgovoreno: 14. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Obratite se psihijatru u mestu, koji ce vam dati odgovar na sva vasa pitanja i nemojte e bojati toga, jer mislim da ste isuvise napeti i optereceni i da vas problem ima veze sa tim

      dr d. Krasic