Prvo da vam se zahvalim na brzom odgovoru imam 35 godina i nije menopauza jer sam i to provjeravala a isla sam i psihijatru i imam dijagnozu panicni poremecaj posto ja imam jutarnje mucnine mislila sam da je u pitanju zeludac ja vas molim samo da mi odgovorite da li je normalno da imam stalnu mucninu zbog tih panicnih poremecaja i koje tablete da koristim ps. Moj psihijatar mi je dao helex da li se postaje ovisan od ovih tableta hvala vam na razumijevanju odgovor od proslog pitanja bio je pod brojem 38015

    Odgovoreno: 09. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Mozete uz lek koji pijete, uz naravno njegovo postepeno smanjivanje, ukljuciti capsule sulpirida 50mg 1, 0, 1. Budite strpljivi lek ce dovesti i do smirenja, ima i antidepresivni ucinakupravo se daje kod navedene simptomatologije, tako da ocekujem da ce vam biti uskoro bolje

      dr d. Krasic