Poštovana,
    Koliko je hipnoterapija, hipnoza, delotvorna i "bezbedna" kod lečenja paničnog poremećaja sa agorafobijom koji je dugotrajan (više od 12 god)?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #38126

    • Ne mogu da verujem kakvu sam glupost upravo ugledao! Hipnoterapija se vise ne primenjuje??? Pa doktore, zbog takvih kao sto ste vi covecanstvo i ne moze da napreduje! Ako se vec u nesto ne razumete, onda nije sramota da to i priznate, to ste, kao doktor, do sada morali da shvatite. Hipnoterapija se i te kako i sve vise primenjuje i ne samo to - sve vise ljudi pocinje da shvata kako sami sebi mogu da pomognu i srecom, vrlo brzo ce doktori kao sto ste vi ostati bez posla.