Poštovana doktorice,
    imam dijagnozu f 41 terapija mi je Seroxat 20 mg 1x1, i lexilium 1, 5 mg 3x1. Trošim terapiju 24 dana osjećam poboljšanje ali ne skroz pa me zanima koliko vremena treba da djeluje terapija da bi se osjećala bolje?

    Odgovoreno: 31. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #37935

    • I meni je sifra f 41 i pila sam paretin (to jke isto) prvo 1/4 pa onada po 1/2 i sada opet 1/4. Terapiju koristim dva ipo mjeseca, a za 15 dana treba da je ukinem skroz. Mislim da ce sve biti ok, pa ti predlazem da i ti tako razmisljas, i vidjesec da je stvarno tako. Mada, i da opet pocnem piti isto, nije me briga, ima toliko ljudi koji je piju, pa i da im se opet pridruzim, nikom nista!!!! Pozdrav